MENU

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ І 29-А РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Вже стало традицією, кожного року 15 лютого в Грицівському ВПУ №38 вшановувати учасників бойових дій на території інших держав та віддати шану пам'яті загиблих.

15 лютого 2018 року біля стели воїнам-афганцям відбувся молебень, а після нього - вечір-реквієм 

"ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ – ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ"

 

Випуск 2018

Січневий день, синь безкрая!

Цей день нам довго не забуть.

Випускників ми проводжаємо

У світ широкий, в добру путь!

Зима лютує вся в снігу,

Оновлюється вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Випускників вітає Україна!

19 січня 2018 року хвилюючий день у наших випускників. Учні 20 групи ступають на стежку дорослого самостійного життя.

Новий 2018 Рік

Весело та цікаво в нашому училищі пройшло новорічне свято. Кожна група представила свій неповторний номер. Всі присутні отримали масу задоволення та чудовий настрій!!!

 

Андріївські вечорниці

13 грудня відзначають день святого Андрія Первозваного, в українській традиції відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита». Цього дня молодь зазвичай гучно гуляла і влаштовувала вечорниці. Як це було сто років тому і як відбувається сьогодні?

13 грудня у нашому навчальному закладі ми відзначили день святого Андрія Первозванного.

 

 

Козацькі ігри

6 грудня в Грицівському ВПУ №38 пройшли змагання серед учнів різних груп. В змаганнях брали участь 4 команди: "Козаки", група №51, 20 - зайняли І місце; "Гетьмани", група №1 - зайняли ІІ місце; "Грізні" група №41 - зайняли ІІІ місце; "Дракони" група №34, 35, 52, 22 - зайняли ІІІ місце.

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюютьсимволічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня

Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня

Міжнародний день волонтера

6 грудня

Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня

Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня

Міжнародний день прав людини

 

Відкрита виховна година «Державні та народні символи України»

23 листопада відбулася відкрита виховна година «Державні та народні символи України». Захід провела 12гр.

 

Обміняй цигарку на цукерку

Не пробував курити — не кури!

Тих, хто не курить люди поважають.

А тим, хто курить завжди говори —

Нехай здоровим буть тобі не заважають

 

Міжнародний день відмови від куріння в 2017 році відзначається 16 листопада. Щорічно про це свято здоров'я згадують в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку

Метою Дня відмови від куріння є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності.

Лідерами учнівського самоврядування Грицівського ВПУ – 38 проведена акція «Обміняй цигарку на цукерку», в межах якої волонтери пропонували всім учням навчального закладу підтримати здоровий спосіб життя та обміняти цигарки на цукерки, тим хто палить. В ході заходу, в холі училища були поширено інформаційні матеріали, які містили інформацію по профілактиці тютюнопаління. Зібрані цигарки було спалено в котельні училища.

 

ХЕЛЛОУЇН

Хеллоуїн — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах.

Вважалося, що для того, щоб задобрити духів і налагодити з ними контакт, необхідно принести символічне пожертвування — винести на поріг будинку всілякі частування та ласощі. Діти напередодні Хеллоуїна традиційно вбираються в костюми всіляких потвор і містичних істот — Мумій, монстра Франкенштейна, відьом, злих духів і персонажів фільмів жахів.

Учні Грицівського ВПУ №38 також не відстають від сучасних традицій, і 31 жовтня, цікаво і весело відзначили Хеллоуїн.

Півфінал обласного конкурсу КВК «Проф.фест»

31 жовтня в Грицівському ВПУ №38 відбувся півфінал обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

У фінал обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів пройшли дві команди: «М’ясорубка гумору», Вищого професійного училища № 38 смт. Гриців (14.25 балів); «Лав-лав кухня», ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (14.5 балів).

Бажаємо всім командам успіху. Нехай переможуть найвеселіші!!!

 

День працівника освіти

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

 

1 вересня - День знань

Знову настав хвилюючий момент. Вкотре училище відкриває свої двері для юних, але по дитячому дорослих учнів. Весь колектив училища з гордістю поглядає на учнів старших курсів та з надією – на першокурсників. Бажаємо всім вдалого 2017-2018 навчального року.

 

Урок мужності

6 травня 2015 року в Грицівському ВПУ 38 був проведений Урок мужності на тему "Перемога над нацизмом у Європі", який був проведений викладачем історії та права Смалюк Л.А.

Презентація уроку мужності

 

 Грицівські волонтери

      Останнім часом в Україні активно поширюється волонтерська робота. Актуальність проблеми волонтерства полягає у тому, що волонтери не тільки добровільні помічники, які розуміють, відчувають біль і труднощі інших людей. Волонтерство – це школа життя, росту і саморозвитку, яка допомагає виховувати, формувати себе як гуманну, високодуховну, культурну, ціннісно-орієнтовну особистість із здатністю та бажанням творити в дусі найкращих гуманістичних надбань людства.

      За ініціативи учнівського самоврядування навчальний заклад Грицівського ВПУ-38 активно включився у волонтерську роботу. Активними волонтерами стали учні та працівники училища. Впродовж 2014-2015 рр. навчальний заклад брав активну участь у акціях: «Подаруй тепло солдату», «Зігрій солдата», «Напиши листа солдату», «Акція миру».

      Учнями та працівниками училища проводився збір теплих речей та продуктів харчування для воїнів АТО. У вересні всі працівники училища перерахували одноденний заробіток (12 000 гривень) для наших захисників. Шістьом воїнам АТО ( випускникам нашого училища та родичам працівників) відправлено посилки на новорічні свята із солодощами і шкарпетками.

      А зараз ми займаємося випічкою кондитерських, хлібобулочних виробів та виготовленням маскувальних сіток, які так необхідні в зоні АТО. На клич волонтерів Грицівського ВПУ-38 допомогти з матеріалом для сіток відгукнулися жителі селища, працівники училища. Основну частину матеріалу виділив наш навчальний заклад.

      Напередодні Великодніх свят учні та працівники училища випікали святкові паски для воїнів АТО. Разом із пасками учні училища передали воїнам свої вітальні листівки.

            Ми всі з нетерпінням чекаємо миру в Україні! 

 
1 вересня - День знань!!!

Вранці сонце пробудилось,

В росяній воді умилось.

Перегорнуло календар -

Ось і вересень настав.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення. Грицівське ВПУ-38 радо зустрічає першокурсників.

В цей  дивовижний день  відкриваються нові життєві шляхи і перспективи  для нашої молоді, відчувається  дія потужного імпульсу для  творчих злетів  та нестримних прагнень до щасливого майбутнього.  Свято, осяяне радісними зустрічами та щасливими посмішками, сповнене щирих почуттів  та світлих сподівань, озвучене першим дзвоником нового навчального  року ,  є для нас незабутнім на все життя.

Учні 12 групи радісно вітають всіх з початком нового навчального року!!!!!!!!

І ось хвилюючий момент – в училищі задзвенів дзвоник. Перший дзвоник для першокурсників. 

 В Україні 2012 рік оголошено Роком спорту та здорового способу життя. І тема нашого першого уроку: "Здорові діти - здорова нація"

Здоров’я дітей – головна мета суспільства, бо саме вони визначають майбутнє благополуччя країни, подальший економічний і духовний розвиток, рівень життя, культури, науки.