MENU

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ І 29-А РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Вже стало традицією, кожного року 15 лютого в Грицівському ВПУ №38 вшановувати учасників бойових дій на території інших держав та вшановувати пам'ять загиблих.

15 лютого 2018 року біля стели воїнам-афганцям відбувся молебень, а після нього - вечір-реквієм 

"ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ – ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ"

День пам`яті жертв Голокосту

25 січня 2018 року у кабінеті математики відбулася виховна година приурочена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту “Безсмертна сила людського духу”.

Захід підготувала група №22. Головна мета – ознайомлення учнів з темою Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, та розкриття змісту подій, пов'язаних з трагедією в Бабиному яру, була досягнута.

У ході проведення виховної години учні виразили співчуття хвилиною мовчання та співпереживання, особливо під час перегляду відеозапису “Бабин Яр”.

 

День соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Вже стало традицією в цей день створювати «ланцюги єдності», якісимволізують єдність (соборність) українського народу. Учні та працівники Грицівського ВПУ №38 22 січня 2018 року створили «ланцюг єдності» в смт. Гриців.

Подаруй тепло солдату

У Грицівському ВПУ - 38 була проведена благодійна акція « Подаруй тепло солдату».

Радою учнівського самоврядування було зібрано теплі речі та кошти, на які було докуплено теплі речі та солодощі. Допомога була передана бійцям АТО, рідним і близьким наших учнів.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 

Щорічно, 15 лютого відзначають день вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день святкують річницю під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році.

І кожен рік колишні воїни-афганці збираються в цей день на могилах загиблих друзів, біля пам’ятників, які німим криком кричать не забувати тих, хто повернувся на батьківщину іменами на обелісках.

Уже стало традицією відзначати цей день і в Грицівському ВПУ-38. На передодні відбулася панахида біля стели воїнам-афганцям, випускникам нашого училища, яку служив отець Василь та вечір пам’яті. На святі були присутні воїни-інтернаціоналісти нашого селища та району, виконком селищної ради, працівники школи здоров’я, мешканці селища та всі учні і працівники училища.

З Україною в серці

Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо.

Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

      Тому 09.11.2016 року у Грицівському вищому професійному училищі № 38 було проведено відкритий виховний захід «З Україною в серці».

День Гідності та Свободи 

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Тому, з цього приводу 21.11.2016 року в Грицівському ВПУ №38 було проведено День Гідності та Свободи з метою збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку  XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді  2013року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Героїв Небесної Сотні


Зустріч учнів та працівників училища з воїном АТО Руденком Василем


Традиційно 15 лютого у нашому закладі проводиться панахида біля стели воїнам-афганцям, випускникам училища та вечір-реквієм за участю воїнів-афганців нашого селища та району


Щорічно в Грицівському ВПУ 38 проходить огляд художньої самодіяльності працівників та учнів училища


"Україна вишиванкою рясніє" підготували члени гуртка "Берегиня"


Позакласний захід "Козацькі забави"


Вшанування пам'яті жертв голодомору у Грицівському ВПУ №38


"Подільська коляда"


Виховний захід до Дня Перемоги


Участь у акції "Голос миру"


Участь у акції "Допоможи солдату АТО"


Виставка гуртка "Вишиванка"


Виставка хлібобулочних виробів