MENU

Конкурс плакатів «Чисте довкілля»

Метою конкурсу є - сприяти вихованню екологічної культури і етики підростаючого покоління, активної природоохоронної поведінки, розвивати екологічну свідомість та інтерес учасників до природоохоронної діяльності шляхом відтворення мовою малюнка думок, вражень, почуттів та особистого ставлення учасників до екологічної тематики.

 

Парад квітів

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», - сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен. І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя… І так було завжди.

Щоб і наше училище квітло, щороку на весні учні насаджують безліч різноманітних квітів на клумбах навчального закладу.

Не залишають без уваги пам’ятник загиблим воїнам, який знаходиться на території селища Гриців та пам’ятник жертвам фашистських репресій, що знаходиться неподалік у лісі, стелу воїнам-афганцям, випускникам нашого училища, що знаходиться на території училища. Біля цих місць завжди чисто, прибрано, покладено квіти, проводяться мітинги-реквієми.

Збережемо природу разом.

 Вся природа прагне до самозбереження»

  •  

 Серед усіх рослинних угруповань особливу роль відіграють ліси, що займають майже третину земної суші. Від лісів залежить клімат, вони виконують ґрунтозахисну, природоохоронну, водорегулювальну функції. Під лісовим покривом більше накопичується снігу, ніж на безлісих територіях. Тому менше промерзає грунт і краще зберігається коріння багаторічних рослин. У лісі сніг тане повільніше і талі води встигають проникнути вглиб ґрунту, не руйнуючи його.

Як кажуть:”Ліс і вода – брат і сестра”. Хижацьке знищення лісів на значних територіях спричинює виникнення сельових потоків, погіршення клімату, поширення суховіїв.

 Не забруднюйте ліси!!!!!!!! Ліси регулюють температуру і вологість повітря, силу вітру, поглинають радіоактивні речовини, знижують шум у населених пунктах, біля автострад.

Околиці смт. Грицева багаті на мальовничі місця, які ніби створені для дозвілля мешканців селища. Але, на жаль, багато хто з наших земляків не хоче дбати про чистоту довкілля. Після шашликів й пікніків в лісі, на берегах річок та ставків лишаються купи неприбраного сміття.

Ми, учні Грицівського ВПУ №38, дружно взялися за прибирання лісу та прилеглих до нього територій.  Робота загайна, але як в народі кажуть «очі бояться, а руки роблять».

Втомлені, але щасливі ми поверталися в наше училища. Добре йти не далеко, адже училище розташоване поряд із лісом. Ми, можна сказати, прибирали свій двір. Нас запитували: «Де ж ви пропали після уроків?». На що ми з гордістю відповідали: «Робили наш світ кращим».